Szczenięta

Nasza hodowla jest zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce, który jest jedyną organizacją kynologiczną w Polsce zrzeszoną w Międzynarodowej Federacji Kynologicznej FCI.

Wszystkie szczeniaczki otrzymają metryki, na podstawie których można wyrobić rodowód w każdym oddziale ZKwP. Nie sprzedajemy piesków bez rodowodów!

Szczenięta rodzą się w naszym domu i są członkami naszej rodziny. Maluchy uczestniczą w życiu codziennym i mają kontakt z innymi psami, dziećmi, osobami starszymi. Codziennie zapewniamy kontakt z różnymi dzwiękami, podłożem, dbamy o aktywność fizyczną i psychiczną szczeniaczków. Szczenięta zostają odrobaczone i zaszczepione stosowanie do wieku, są również zabezpieczane przeciwko kleszczom. Każdy Ravandlilowy szczeniak opuszcza nasz dom z dużą wyprawką, w której znajdzie między innymi ukochanego pluszaka, a opiekun "instrukcje obsługi" ;) Ze swojej strony zapewniamy całkowite wsparcie dla nowych opiekunów, a nasz dom jest dla nich zawsze otwarty! Dzięki naszym ukochanym seterom poznaliśmy wielu wspaniałych ludzi i niesamowitych przyjaciół! 

            

Pierwszy seter angielski zamieszkał z nami w 2006 roku i od tego czasu całe nasze życie poświęcamy anglikom. Staramy się bardzo uważnie dobierać nowe domy dla naszych maluchów, dlatego koniecznie chcemy wcześniej zapoznać się z rodziną oczekującą na szczeniaczka z naszej hodowli.

Przyjęcie pod swój dach setera angielskiego to decyzja na całe jego życie, dlatego musi być dokładnie przemyślana, a przyszły właściciel musi dobrze znać specyfikę tej rasy. Setery angielskie to psy o wyjątkowym charakterze, który sprawdza się jako idealny pies rodzinny, jednak wymagają wiele cierpliwości i wyrozumiałości.

Jesteśmy zakochani w oryginalnych angielskich liniach seterów, dlatego w naszej hodowli używamy wyłącznie najlepszych psów posiadających mocne brytyjskie cechy. Zwracamy uwagę na zdrowie, doskonały, łagodny charakter oraz eksterier psów.

Jestem lekarzem weterynarii, dlatego przyszła mama jak i maluszki są pod stałą kontrolą weterynaryjną, oraz mają zapewnioną najlepszą możliwą profilaktykę.

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży szczeniąt bez podania przyczyny.

Zainteresowanych szczeniętami setera angielskiego, jak i samą rasą serdecznie zapraszam do kontaktu pod adresem setter@ravandlil.pl bądź poprzez formularz kontaktowy

 

If you are interested please let us know by email setter@ravandlil.pl